ארגז קרטון הוא ללא ספק אחת ההמצאות החשובות ביותר של המאה ה-20, במיוחד עבור ענף המסחר, אך לחלוטין לא רק. הקרטון הוא פתרון זול מבוסס נייר, המאפשר ליצור אריזות סגורות במגוון תצורות ועיצובים, בהן ניתן להשתמש לאריזה של כל סוג של מוצר בטווח רחב מאוד של גדלים ומשקלים. אחרי שאמרנו את זה, ארגז קרטון יכול להיות מיוצר ברמות שונות של חוזק מבני, עובי, עמידות בעומס ולחץ וכמובן בשלל עיצובים ותצורות, וקלף המפתח להבטחת הערך המרבי שמעניק ארגז הקרטון לתכולתו הוא מידת ההתאמה בין כלל הפרמטרים הללו ובין אותו תוכן כפי שנסביר להלן.

 

קניית ארגזי קרטון – פרמטרים שצריך לשקול

בחיפוש אחר ארגזי קרטון למכירה אתם צריכים קודם כל לדעת היטב למה מיועדים אותם ארגזים לשמש. מהו המשקל שהם יישאו, מהו גודל ותצורת התכולה המיועדת להם, באילו תנאים הם יימצאו, האם הם מיועדים לספק הגנה לתכולה שלהם או רק לרכז אותה במקום אחד, האם הם מיועדים למלא מטרה שיווקית כלשהי או רק מטרה פונקציונלית, האם הם מיועדים להנחה על המדף, למשלוח, להובלה או לאחסון – כל אלה חייבים להיות ברורים ונהירים לכם ומעבר לכך שאין שום מקום להתפשרות סביב אף אחד מהם, גם אין סיבה לכך. עם טכנולוגיות הקרטון המודרניות ניתן לייצר כל קרטון, בכל צורה, בכל גודל, בכל עיצוב ובכל מידה של חוזק מבני. אתם רק צריכים לדעת בדיוק מה אתם צריכים ומהו הארגז האידיאלי לתכולה המיועדת ומשם להשלים את המהלך של קניית ארגזי קרטון לתכולה זו.

 

עיצוב מול פונקציונליות

בתוך כל רשימת הפרמטרים שפירטנו לעיל, תוכלו לזהות פרמטרים שנוגעים יותר לפונקציונליות הארגז ואחרים שנוגעים יותר לעיצוב שלו. כשמדובר באריזה למוצר, צריך פונקציונליות טובה ועיצוב מצוין. כשמדובר בארגז להובלת דירה, העיצוב לא מעניין כלל והפונקציונליות חייבת להיות מושלמת. בארגז למשלוחים, העיצוב צריך להיות מינימלי והפונקציונליות מצוינת. לכל מטרה אפשר להתאים ארגז קרטון ולכל ארגז כזה צריך להעניק את התכונות שיאפשרו לו למלא את תפקידו בצורה הטובה ביותר.

חברת סי.די בוקס מציעה מגוון רחב של ארגזי קרטון לכל מטרה עם אפשרות להזמנת ארגזים ישירות מן המדף או בהתאמה אישית על פי שוקלים שונים של פונקציונליות, מחיר ועיצוב. בדף הזה תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים המוצעים על ידינו, וכן תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון 076-5301560 בכל שאלה שמעסיקה אתכם בתחום של קניית ארגזי קרטון.

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

  ליצירת קשר
  שלח את הטופס ונחזור בהקדם
   משלוחים
   עד48 שעות.
   דילוג לתוכן