ניילון נצמד תעשייתי

ניילון נצמד תעשייתי בשנים האחרונות הפך הניילון הנצמד לאחד מאביזרי האריזה השכיחים ביותר ולא בכדי. בין שלצורך עיטוף סחורה ובין שלצורך עיטוף של חפצים לפני הובלה, אם מיישמים ניילון נצמד תעשייתי במספר השכבות הרצוי, ניתן להשיג גם הגנה מצוינת לפריט העטוף, גם כוח מספיק לאיגוד של מספר חבילות/ פריטים ליחידה אחת וגם להשלים את שני אלה במהירות ובקלות מעבר לכל פתרון אלטרנטיבי אחר.

 

מה זה ניילון נצמד תעשייתי?

ניילון נצמד הוא פריט שנמצא היום בכל בית בישראל, ומשמש בדרך כלל לעיטוף של מוצרי מזון על מנת לשמור על טריותם. היתרונות של ניילון נצמד באים לידי ביטוי בעיקר בקלות היישום שלו, ברמת האיטום הגבוהה שהוא מספק ובחוזק המבני שלו, שמאפשר למתוח אותו ולהצמיד אותו בחוזקה אל פני השטח של הפריט עליו הוא מיושם. ניילון נצמד תעשייתי הוא בדיוק אותו ניילון, רק מעט יותר עבה וברוחב גדול יותר מזה הביתי. באמצעות הגרסה התעשייתית ניתן לעטוף פריטים כמו טלוויזיה, מערכת סטריאו, ספה, שולחן ופריטים אחרים שאינם נארזים בתוך ארגז, על מנת להעניק להם הגנה ראויה בתהליך ההובלה. הניילון התעשייתי משמש גם לאיגוד של סחורות ליחידה אחת לפני משלוח ופה משמש הניילון גם למטרת האיגוד וגם למטרת ההגנה על הסחורה.

 

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים ניילון תעשייתי נצמד?

ניילון תעשייתי מגיע במספר מידות עובי, החל ב-17 מיקרון ועד 25 מיקרון. ככל שניילון עבה יותר, כך הוא יודע לספק הגנה טובה יותר וכוח איגוד רב יותר בין כלל הפריטים שסביבם הוא נכרך. רוחב גליל סטנדרטי עומד בדרך כלל על 50 ס"מ וזהו הרוחב האידיאלי על מנת להשיג כיסוי כמה שיותר גדול מבלי לפגוע בגמישות הנדרשת לעיטוף הפריט. ברכישה מחיר הוא כמובן פרמטר אחד שיש לשקול, אם כי במרבית המקרים כלל הדגמים ומידות העובי מוצעים במחיר דומה ואפילו זהה, בסביבות כמה עשרות שקלים לגליל. את הגלילים הדרושים לכם מומלץ לקנות אצל חברה המתמחה בייצור ומכירה של פתרונות אריזה ולא אצל ספקי משנה שצפויים לדרוש מחירים גבוהים בעשרות ומאות אחוזים ממחיר המקור.

בדף זה תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות אריזה המוצעים על ידי חברת סי.די בוקס, המתמחה בתכנון וייצור ארגזים ופתרונות אריזה לרבות ניילון נצמד תעשייתי בשלל מידות עובי. לפרטים נוספים ולהזמנות צרו קשר עוד היום בטלפון 076-5301560.

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

  ליצירת קשר
  שלח את הטופס ונחזור בהקדם
   משלוחים
   עד48 שעות.
   דילוג לתוכן