פצפץ לאריזה הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על המוצר שלכם בתוך האריזה שלו היא עיטוף של המוצר באמצעות פצפץ לאריזה. אריזת קרטון, רובסטית ככל שתהיה, נועדה למלא מספר תפקידים ובראשם לשאת את כל יחידות המוצר הארוזות במרוכז, לאפשר העמסה של יחידות מוצר רבות בצורה מסודרת וכמובן להגן על המוצר הארוז מפני מכות חיצוניות. יחד עם זאת, אריזת קרטון היא אינה הפתרון הטוב ביותר להגנה על המוצר מפני זעזועים, טלטלות ולחץ המופעל ישירות על המוצר. כדי לספק למוצר שלכם את ההגנה הזאת, אם כי לא כל מוצר זקוק לה, יהיה עליכם לשלב פצפצים לאריזה בתוך הקרטון, בין בצורה של עיטוף המוצר בפצפץ ובין בצורה של הנחת ריכוזי פצפץ גדולים מסביב למוצר, שישמשו לו כבולמי זעזועים ומגנים מפני לחץ חיצוני.

 

מידות שונות של פצפצים לאריזה

אולי מעולם לא הבחנתם בכך, אבל פצפץ לאריזה יכול להגיע במגוון ורסיות, שההבדל ביניהן הוא עובי הניילון ממנו עשוי הפצפץ ולחץ האוויר בתוך הבועיות. שני פרמטרים אלה משפיעים על מידת ההגנה שיכול הפצפץ לספק למוצר, ובהתחשב בעבודה שבבחירת פצפץ לאריזה מחיר הפצפץ יכול להיות מושפע מאוד מפרמטרים אלה, אתם לאו דווקא צריכים להשתמש בפצפץ הרובסטי והחזק ביותר. אם אתם מרגישים כעת מבולבלים, זה אומר שהצלחתם להבין את המורכבות של עולם תכנון האריזות. על מנת להתיר את הבלבול הזה, חשוב מאוד שתקבלו ייעוץ מקצועי מאנשי המקצוע במקום בו אתם מזמינים את האריזות והפצפצים שלכם. פצפצים לאריזה מגיעים עם מפרטים טכניים מדויקים מאוד, שמפרטים את עוצמת הלחץ שבהם יכול הפצפץ לעמוד בתנאים של לחץ פתאומי או לחץ מתמשך ואם אתם מבינים שהמוצר שלכם זקוק להגנה כזאת, אז כדאי מאוד שגם תתאימו לו את ההגנה הנדרשת ולא תנסו לצאת ידי חובה.

 

גליל או יריעות?

פצפץ לאריזה ניתן לרכישה בתצורת גליל ממנו אתם חותכים את היריעות הדרושות לכם על פי הצורך, או בצורת יריעות חתוכות מראש על פי מידות שעליהן החלטתם מראש. לבחירה בין שתי אפשרויות אלה יש השפעה משמעותית על מסורבלות תהליך האריזה אך גם על העלויות. בחנו לעומק את ההשלכות של כל אפשרות והזמינו את הפצפצים בפורמט המתאים לכם ביותר.

חברת סי.די בוקס נותנת מענה מלא לכל צרכי האריזה בעולם המסחר ובעולמות אחרים. קרטונים, אריזות, פצפצים לאריזות, חומרי עזר לאריזה, והכל במגוון רחב מאוד של דגמים ואפשרויות כפי שתוכלו להתרשם בדף זה. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 076-5301560.

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

  ליצירת קשר
  שלח את הטופס ונחזור בהקדם
   משלוחים
   עד48 שעות.
   דילוג לתוכן