פתרונות אריזה

פתרונות אריזה

היום עם כל הטכנולוגיה המפותחת ומתפתחת, אי אפשר לדמיין פתרנות אריזה ללא חומרי אריזה.

מוצרי אריזה משמשים אותנו להמון פתרונות למוצרים רגישים ושבירים .

היום אין בית ואו עסק שלא צורך חומרי אריזה אביא לפניכם כמה מצבי צריכה לשימוש בייתי ולשימוש של עסקים

שימוש בייתי:

 1. לפחות פעם בשנה לפני פסח אנחנו מחליפים את הכשר בחמץ לשם כך צריכים: קרטונים, סרט אריזה(מסקנטייפ) ניילון בועות/פצפץ .
 2. מחלפים ארון ישן בחדש : פעם היינו לוקחים סדין זורקים הכל פנימה בקלות אבל מגיע הרגע שצריכים שוב לקפל ולסדר בתוך ארון הבגדים נכון!! אבל היום עם כל המוצרים שבאו להקל עלינו בעלות לא כזאת יקרה ובחיסכון ענק. מסדרים את הבגדים לתוך קופסת קרטון בצורה מסודרת ומאורגנת שמים בצד לבגדים שתלויים בארון הבגדים יש קרטון תלייה שבקלות לוקחים את הבגדים ומעבירים היישר לקרטון. כמה פשוט ונוח ובכלום זמן מארגנים את הארון החדש בבגדים שהכנסנו לתוך הקרטונים שכל שצריך זה להכניס חזרה בצורה מאורגנת ומסודרת.
 3. משפצים את הבית גם ככה המחשבה על זה קצת מתסכלת אותנו לארגן ולהתארגן נפשית. עד שרואים את האור בקצה המנהרה לוקח זמן אבל לפחות יותר קל לארגן הכל עם חומרי אריזה שבאו להקל עלינו כל שצריך קרטונים, מסקנטייפ, ניילון פצפץ, ניילון סטרץ לעטוף מזנונים, ספות, תמונות. אחרי הכל נגמר איזה כיף הבית מוכן ורואים את האור  ומאושרים מההחלטה שטוב שעשינו שיפוץ.
 4. מעבר דירה עניין לא פשוט אבל מה זה כבר ישנה הרי אנחנו חייבים לעבור אין ברירה וכמה טוב שיש פתרונות לכל אריזה.

שימוש עסקי:

לחברת הובלות שמובילים דירות, משרדים ועוד.. חומרי האריזה הם מצרך חשוב לחלק מתהליך האריזה ומניעת נזקים לחפצים יקרים. לדעתי כל המובילים יודעים את עבודתם ומבינים שחומרי האריזה הם מצרך חשוב עבורם.

בתי עסק : רוב בתי העסק הם צרכנים של חומרי אריזה ודואגים שהמוצר שלהם שהוא כל כך יקר אמור להיות מוגן מכל נזק אפשרי, לכן תמצאו כאן מלא פתרונות אריזה שיתאימו לכם.

ניתן לחלק לקטגוריות הבאות:

ניילון נצמד שרינק/סטרץ  המשמש במיוחד לאריזת משטחים. רהיטים,זה, אחד החומרים המובטחים ביותר עבור האריזה

סרט אריזה (סיילוטייפ), מיני סטרץ/לפלף, כל סוגי הקרטונים במידות לפי התאמה אישית, כל סוגי הפצפץ בגדלים לפי דרישה, ניילון בועות/פצפץ עם פום  להגנה מקסימלית למוצר .

חברת סי. די בוקס קרטונים ומוצרי אריזה מעניקה פתרונות יצירתיים , עם מלא אהבה אז.. אשמח שתתקשרו

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

  ליצירת קשר
  שלח את הטופס ונחזור בהקדם
   משלוחים
   עד48 שעות.
   דילוג לתוכן