ניתן להזמין קופסאות בהתאמה אישית על-פי המוצרים המיועדים לאחסון. אתם בוודאי יודעים שמוצרים ספציפיים דורשים אריזות מסוג ומצורה ספציפית. בהמשך תוכלו לקרוא ולהבין יותר אודות ההבדלים בין המארזים השונים, בהתאם למוצר שהם מיועדים להכיל.

קופסאות בהתאמה אישית – דוגמאות:

תה – באחסון תה, יש לשמור על הריח האותנטי על עלי התה. מוצר זה ספציפית נארז עם כמות אוויר מינימאלית בקופסאות באופן המגן עליו בפני בלייה. האריזות גן מאפשרות חדירה נמוכה בלבד של לחות. גורם קריטי נוסף הוא להגן על המוצר מאור שמש, על-מנת שהתה לא יאבד רכיבים חיוניים, כגון ויטמינים ומינראלים. עבור אריזה של תה, ישנם מספר סוגי אריזות קרטון, כאשר צורת האריזה היא לרוב מלבנית או מרובעת.

מוצרי פרמצבטיקה – קופסה המיועדת לתוספי תזונה, ויטמינים, תרופות ושאר מוצרי רפואיים לשימוש מיוחד היא בעלת תפקיד מרכזי של הגנה בפני השפעות חיצוניות על המוצר.

קופסאות המותאמות לבשמים ומוצרי קוסמטיקה – הייחודי לסוג אריזה זה היא הצורך בדקורטיביות. מבחינת המבנה, מרבית הקופסאות עשויות משני חלקים – קופסה חיצונית ותוספת המתאימה לפנים האריזה למניעת נזק לבקבוק הבושם, למשל.

ישנן כיום טכנולוגיות שלאחר הדפסה המאפשרות לבצע הבלטה, ציפוי אולטרא-סגול וסחיטה, על-מנת לשוות לאריזה מבט וצורה בלעדיים. יתרה מכך, קרטון זה אידיאלי לכל רעיון עיצוב שהוא.

קרטון מאפיות – מוצרי קונדיטוריה נחשבים למוצרי מזון, אולם יש להתאים את האריזה לתכונות המיוחדות של בצקים ומוצרי מאפה. ישנו סוג סטנדרטי של קופסאות קרטון המותאם למוצרים אלו, הנקרא – "מכסה תחתית". ייצור המכסה נעשה בתהליך למינציה של קרטון מסוג גלִי מיקרו. אחסון מאפים קטנים יכול להיעשות בתיבה בצורת קופסה שקל להרכיב.

אם ישנם שמנים או דבש במוצרים, יש לשקול גם את חלל הקופסא הפנימי.

אריזות לציוד הובלה ומכונות – עבור מכשירי חשמל ביתיים וציוד מסוגים שונים – נדרשת אריזה מתאימה. על האריזה להיות אמינה וחזקה ומסוגלת לעמוד במשקל. אפשרות מעולה היא קופסאות מקרטון דו גלי או קרטון גלי מחוזק.

קרטון כזה הוא בעל צפיפות גבוהה יותר ובעל יכול להגן על המוצרים בפני לחות, אבק ונזקים אחרים. עבור סוגי ציוד מסוימים נדרשות קופסאות בהתאמה אישית.

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

  ליצירת קשר
  שלח את הטופס ונחזור בהקדם
   משלוחים
   עד48 שעות.
   דילוג לתוכן