קניית קרטונים לאריזה

המסחר האלקטרוני השתלט על כל תחום בחיינו ולא פסח גם על ענף הקרטונים לאריזה. כיום, תוכלו להזמין קרטונים לכל מטרה באמצעות האינטרנט, אם כי לא תמיד זה הערוץ הנכון לביצוע הרכישה ועל כך נדבר בשורות הבאות.

 

קניית קרטונים למטרות מסחריות

אם אתם מחפשים קרטונים לאריזת מוצרים למטרות מסחריות, חשוב שתדעו שהאחריות על גיבוש מפרט האריזה הנדרשת היא עליכם. אתם צריכים להגדיר את מידת הרוחב של האריזה, את מידת האורך שלה ואת מידת העומק שלה. אתם צריכים להגדיר את עובי הדופן של האריזה על מנת לספק תמיכה והגנה למוצרים הארוזים בתוכה ואתם צריכים להגדיר את העיצוב והגרפיקה שתופיע על האריזה. אתם יכולים להיעזר באנשי המקצוע המתמחים בתחום האריזות, אבל ההחלטות הסופיות צריכות להתקבל על ידכם על פי שיקולים לוגיסטיים ושיווקיים רלוונטיים לכם. קניית קרטונים למטרות מסחריות מתבצעת בדרך כלל במסגרת תהליך שצריך לנהל מול הספק עד להסכמה על המפרט המדויק, שרק לאחריה מבוצעת ההזמנה.

 

קניית קרטונים להובלת דירה

קרטונים להובלת דירה הוא תחום שונה לחלוטין. קרטונים אלה מיוצרים על פי סטנדרטים קבועים וידועים, בהתאם למידות הסטנדרטיות של רכבי הובלה, מידות ומשקלי הפריטים הטיפוסיים בהעברת דירה וכן הלאה. ארגזים אלה מסופקים עם מפרטים סטנדרטיים של עובי דופן ובמגוון מידות סטנדרטיות. את הקרטונים הללו תוכלו בהחלט להזמין אונליין באינטרנט, או לפחות להתרשם ולבחור אותם באתר הספק גם אם את ההזמנה עצמה אתם מבצעים בטלפון. לאחר קניית קרטונים לאריזה באינטרנט תוכלו לקבל את אותם קרטונים באיסוף עצמי או במשלוח עד הבית.

 

איפה אפשר לקנות קרטונים?

לא משנה לאיזו מטרה אתם זקוקים לקרטונים, בכל מקרה אתם רוצים להזמין אותם אצל יצרן הקרטונים עצמו. הסיבות לכך נוגעות כמובן לעניין המחיר, כשיצרני הקרטונים יציעו לכם תמיד את המחיר הזול ביותר שניתן להשיג בשוק, לעיתים בפערים של עשרות ומאות אחוזים, והן נוגעות גם למידת הייעוץ המקצועי שתוכלו לקבל, בעיקר סביב קרטונים למטרות מסחריות אך לא רק.

בדף המוצרים של חברת סי.די בוקס תוכלו למצוא את כל סוגי מוצרי הקרטון שאנו מייצרים, לרבות האפשרויות העומדות בפניכם להזמנת קרטונים בהתאמה אישית על פי הצרכים שלכם. אנו מספקים ארגזים במפרטים סטנדרטיים לכל מטרה וכן ארגזים במפרטים ייחודיים על פי דרישות הלקוח עם אפשרות לביצוע הדפסה על גבי דופן הארגז. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 076-5301560 עם כל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין.

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

  ליצירת קשר
  שלח את הטופס ונחזור בהקדם
   משלוחים
   עד48 שעות.
   דילוג לתוכן