פתרונות אריזה

אריזות קרטון

יש הרבה מוצרים שאפשר לארוז עם קרטון אריזות חום, כמו למשל טלוויזיה, מחשב, פחיות משקה, פריטים במעבר דירה, דברי מזון ועוד ועוד, אבל יש לא מעט מוצרים שקרטון חום פשוט לא מתאים להם. סט קוסמטיקה, עגילי כסף, טבעת זהב, מזכרת קטנה ובעלת ערך, שעון, גאדג'טים ומוצרי חשמל קטנים – את המוצרים האלה אנחנו רוצים לארוז בתוך אריזות מעודנות יותר, אסתטיות יותר ומרשימות יותר. אריזות קרטון אלה מיוצרות בטכניקה שונה לחלוטין, נראות שונה וגם בעלות מאפיינים פיזיים שונים מהקרטון החום.

 

מארזי קרטון לבן/ אפור

באריזות אלה, מחליף הצבע הלבן אפור את הצבע החום ולא רק בגלל המשמעויות של הצבע אלא בגלל שיטת הייצור עצמה. מארזי קרטון לבן אפור מיוצרים מתערובת של שבבי נייר ודבקים המגובשים יחד תחת פרס בלחץ גבוה והופכים למשטח קשיח ויציב ממנו מקפלים אריזות במגוון רחב של מידות ותצורות. היופי באריזות אלה הוא שאותו קרטון אריזה לבן נראה עמיד, חזק ורובסטי יותר מאשר הקרטון החום ובכך מעניק לאריזה נופך נוסף של איכות. בפועל כמובן, מדובר בקרטון שיכול לקרוס מהר יותר תחת משקלים גדולים ולכן לא נעשה בו שימוש לאריזת מוצרים גדולים או למוצרים שבהם מיועדת האריזה לספק הגנה בזמן הובלה למשל.

 

השיקולים שיש לקחת

השיקולים שיש לקחת בבחירת מארז קרטון למוצר או מתנה הם די ברורים – המארז צריך להיות אסתטי, להתאים בממדים ובמשקל שלו למוצר ובמיוחד לספק את הערך הפונקציונלי הנדרש. כך למשל, פתיחת מתנה מתוך קרטון חום רגיל היא חוויה שונה לחלוטין מאשר פתיחת מתנה בתוך מארז קרטון אפור עם מכסה קשיח אותו מרימים ומגלים את תכולת האריזה (בדומה לקופסת נעליים). דברים אלה חייבים להילקח בחשבון כאשר בוחרים מארזי קרטון בעולם המסחר ולבחירה שלכם עשויה להיות השפעה דרמטית על התדמית שלכם בשוק. ההמלצה היא תמיד להיעזר באנשי המקצוע מהם אתם מבצעים את ההזמנה של המארזים. אלו הם אנשי המקצוע שאמורים לדעת כל מה שאפשר לדעת על אריזות קרטון ואלו הם אנשי המקצוע שאמורים לדעת להתאים ללקוח את האריזה הנכונה, לא רק במישור המבני אלא גם במישור השיווקי.

חברת סי.די בוקס מייצרת מגוון רחב אריזות לשלל שימושים ומטרות ובכלל זה קרטון אריזות לבן אפור לצד קרטון אריזה חום. בדף זה תוכלו למצוא מידע נוסף על האריזות שלנו, וכן תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון 076-5301560 עם כל שאלה שיש לכם בעניין.

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

  ליצירת קשר
  שלח את הטופס ונחזור בהקדם
   משלוחים
   עד48 שעות.
   דילוג לתוכן