קרטונים למכירה

מחפשים קרטונים למכירה? ענף הקרטונים מספק מענה לשורה ארוכה של מטרות, החל מהובלת דירות, דרך אחסון וכלה באריזות מוצר. המשמעות היא שכאשר אתם מזמינים קרטונים, עליכם לגבש לעצמכם את המפרט הדרוש לכם על מנת להבטיח שהקרטונים שתבחרו יספקו לכם את המענה הטוב ביותר ובשורות הבאות נסייע לכם לעשות בדיוק את זה.

 

קרטונים למטרות מסחריות

קרטונים למטרות מסחריות כוללים בתוכם אריזות קרטון למוצר וקרטונים להובלת כמות של יחידות מוצר. קרטונים לאריזה צריכים לעבור תכנון יסודי של מידות האריזה, התצורה שלה, העיצוב שלה והגרפיקה שלה, הן על פי שיקולים לוגיסטיים, הן על פי הוראות החוק הרלוונטיות לתחום העיסוק שלכם והן על פי שיקולים שיווקיים. האריזה צריכה לספק למוצר את ההגנה הנדרשת לו ולא פחות מכך להעביר את ערכי היסוד שלו ואת המסרים השיווקיים שאותם מייצג המוצר עצמו.

 

קרטונים להעברת דירה

בחיפוש קרטונים למכירה לטובת העברת דירה, אתם לא צריכים לתכנן שום דבר. קרטונים אלה מיוצרים על פי מפרטים סטנדרטיים המיועדים להשיג מקסימום ניצולת של חלל רכב ההובלה וכמובן עמידות מלאה בכל משקל טיפוסי של פריטים במעבר דירה. קרטונים אלה מיוצרים עם עובי דופן סטנדרטי ובמידות סטנדרטיות המותאמות לגדלים הסטנדרטיים של רכבי ההובלה. לגבי כמות הקרטונים הדרושה לכם, תוכלו להיעזר באנשי המקצוע מהם אתם רוכשים אותם בכדי לדעת בדיוק כמה קרטונים נדרשים לכם, בדרך כלל כפונקציה של מספר החדרים בדירה שאת תכולתה אתם מובילים.

 

קרטונים לאחסון

קרטונים לאחסון צריכים בדרך כלל לעמוד בסטנדרטים מינימליים של אסתטיקה ובמפרטים המאפשרים העמסה נוחה ומסודרת. קרטונים אלה אמורים לאפשר לכם להעמיס בקלות ארגז על גבי ארגז לגובה ולייצר ניצול מרבי של חלל האחסון העומד לרשותכם. קרטונים לאחסון יכולים להיות מוזמנים גם בגוונים שונים מהגוון החום הסטנדרטי, בכל מקרה בו חשובה לכם האסתטיקה של פינת האחסון בה ייעשה שימוש באותם ארגזים.

חברת סי.די בוקס מתמחה בייצור קרטונים למכירה לטובת מגוון רחב של מטרות עבור המגזר הפרטי והעסקי גם יחד. בדף המוצרים שלנו תוכלו להתרשם מכל מגוון מוצרי הקרטון שלנו וכן תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 076-5301560 לקבלת מידע נוסף.

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

  ליצירת קשר
  שלח את הטופס ונחזור בהקדם
   משלוחים
   עד48 שעות.
   דילוג לתוכן